Anasayfa / Evde ek iş / Kadınlar için birbirinden karlı 5 ek iş fikri

Kadınlar için birbirinden karlı 5 ek iş fikri

Pek çok kadın evden ek iş yapmak istiyor fakat nereden başlayacağını bilmediğinden yerinden saymakla yetiniyor. Oysa kadınlar için ek iş deyince birbirinden yaratıcı ve keyifli çok sayıda ek iş imkanı söz konusu. Kadınlar için ek iş imkanlarına bakınca bunu anlayacaksınız. Bugünkü yazımızda bayanların evden yaparak ek gelir kazanabileceği 10 ek iş fikrini sizlerle paylaşacağız.

1-) İğne oyası yaparak evden para kazanmak

İğne oyası pek çok kadının rahatlıkla yapabildiği, birbirinden güzel işler ortaya çıkarabildiği bir zanaat. Bu yeteneğinizi değerlendirebilir ve son yıllarda popülaritesini iyice arttıran iğne oyası işi, elbiseler, şallar, yazmalar yaparak hatırı sayılır bir gelir sağlayabilirsiniz.

2-) Mandala yaparak evden ek iş yapmak

Bilindiği gibi mandala desenleri dünyanın her yerinde oldukça ciddi talep görüyor. Mandala desenleri ile yapılan etkileyici tablolar, duvar çıkartmaları, abajur kaplamaları gibi pek çok ürün hazırlayabilirsiniz. Elbette bunları nasıl satacacağınız konusu da oldukça basit. bu konuda sitemizin internetten para kazanma ve butik açarak para kazanma bölümünü incelemelisiniz.

3-) Tester Parfüm satışı ile evden ek iş imkanı

Orijinal parfüm fiyatlarını pahalı bulanlar için firmalara ait orijinal test ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Tester parfümler özellikle instagram’da ciddi talep görüyor. Bu ürünleri toplu olarak satın almak için parfüm firmalarının ülkemizdeki dağıtıcılarına ulaşmanız yeterli olacaktır.

4-) Kanaviçe yaparak evden para kazanmak

Kanaviçe Havlu Modelleri

Sitemizde daha önce de bahsettiğimiz kanaviçe yapımı ile de hatırı sayılır bir ek gelir sahibi olabilirsiniz. Kanaviçe havlu son yıllarda ciddi talep görüyor. Özellikle düğün hazırlığındaki kızlar kanaviçe ile işlenmiş havlu, salon takımlarını tercih ediyorlar. Bu ürünleri internetten satış yaparak ya da bizzat ilgili butiklere satmanız mümkündür. Ayrıca daha önceki yazılarımızda kanaviçe kursu ile ilgili bilgileri de sizlerle paylaştık.

5-) Kitap ayraçı yaparak evden para kazanmak

Evde kitap ayracı yapımı
Evde kitap ayracı yapımı

Elinizdeki imkanlar ile estetik, kitap ayıraçları yapabilirsiniz. İp, karton ve doğal ürünler kullanılarak yapılan kitap ayıraçları, kitap severlerin vazgeçilmezlerinden. Hele ki bu ürünleri kişileştirip kişiye özel ürünler haline geitrirseniz, çok iyi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kısa sürede fazla adette yapabileceğiniz bu ürünlerin alıcıları sizi kolaylıkla bulacaktır. Bu konu da instagram butiği açmak başlığımızı okumanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir

Karakalem çizim nasıl yapılır

Evde karakalem çizim yaparak para kazanmak

Evde ek iş fırsatlarından biri daha: Karakalem çizim yaparak para kazanmak. Eğer karakalem çizim konusunda …

2 Yorumlar

  1. Bu fikirlere bayıldım özellikle kitap ayraçı yapabileceğimi düşünüyorum. Eğer bu fiyatlara satılabiliyorsa gerçekten iyi bir ek iş fikri.

  2. merhabalar evde paketleme yapmak istiyorum. işe ihtiyacım var. konya da oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir