3 Saatlik Ek İşler

3 saatlik ek işler özellikle akşamları boş vakit bulabilen kişilere hitap eden işlerdir. Bu alanda yapabileceğiniz birkaç farklı iş bulunuyor fakat bundan önce çok bir getirisi olmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Özellikle içinde yaşadığımız zaman diliminde gelir dağıtımı adaletsiz bir şekilde işlemektedir bu sebeple kişiler işlerinden arta kalan zamanda ek gelir elde edebileceği iş kolları aramaktadır.

Kişiler hem çok yorulmayacağı ve evden yapabileceği alternatifler aramaktadır. Bu noktada internet ve bilgisayar çok yardımcı olabilmektedir. Çünkü bilgisayar üzerinden yapılan ve tamamen mesai saatlerini kendinizin üretebileceği iş kolları yer almaktadır.

Cumartesi Pazar Ek İş İlanları

3 saatlik, 2 saatlik veya daha fazla sürede istediğiniz zaman aralığında para kazanabilirsiniz. Bunun dışında Cumartesi Pazar ek iş ilanları olarak çalışabileceğiniz birçok alan yer almaktadır. Bunlardan biri içerik yazarlığı olmaktadır. İnternet siteleri sürekli olarak Google arama motoru üzerinde değerini arttırmak ister fakat bu noktada özgün içerik en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

3 Saatlik Ek İşler
3 Saatlik Ek İşler

Eğer imla ve dil kurallarına hâkim olursanız ve biraz da SEO bilginiz bulunuyorsa bu noktada internet siteleri üzerinde içerik yazarak para kazanabileceğiniz platformlar bulunuyor. Bunlar Bionluk, R10 gibi birçok platform olabilmektedir. Hatta kariyer sitelerinde iş ararken bile içerik üreticisi olarak iş ilanları görülebilmektedir.

Hafta Sonu Ek İş Ne Yapabilirim

Hafta sonu ek iş ne yapabilirim diyenler için farklı ve eğlenceli bir başka iş daha var. Özellikle son dönemde artış gösteren iş kollarından olan köpek gezdirerek para kazanma olayı ülkemizde de popüler olmaya başladı. Şu sıralar özellikle büyük şehirlerde popüler olan bu iş hem çok kazançlı hem de zahmetsiz bir iş olabilmektedir.

Eğer köpekleri seviyorsanız zevkli bir iş olabilmektedir. Genellikle ücretler 30 ile 50 TL arasında değişebilmektedir ve eğer isterseniz de birden fazla köpeği aynı anda gezdirebilirsiniz. Bu noktada kişilerin gerçekten bir hayvan sever olması ve gerçekten başa çıkması gerekmektedir. Böylece hafta sonları yapabileceğiniz bir ek gelir oluşturabilir ve işinizin arta kalan zamanlarda köpek gezdirebilirsiniz.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

Yorum yapın