Akşam Saat 8’den Sonra Ek İş

Akşam saat 8’den sonra ek iş arayan kişiler bir hayli fazla durumda bulunmaktadır. Kişiler mesai bitiminde çalışacakları işleri araştırmaktadır ve genel mesai süreleri 6, 7 ve 8 gibi bitebilmektedir. Bu noktada kişilerin çalışabileceği işlere bakıldığı zaman oldukça sınırlı olabilmektedir. Bu süreçte yapılabilecek işlerin birçoğu kariyer sitelerinde yer almaktadır. Bu işler dışında önerilecek işlerden biri akşamları bebek bakıcılığı yapmak olmaktadır.

Çalışan ebeveyn kişiler ile çocukları için bakıcı tutması yaygın işler arasında bulunmaktadır bununla birlikte bakıcı saatleri de ebeveyn olan kişiler işten eve gelince bitmektedir ve iş sonrasında ise bir etkinlikte ekstra olarak bakıcı tutma ihtiyacı olabilir.

Akşam Saat 8’den Sonra Ek İş
Akşam Saat 8’den Sonra Ek İş

3 Saatlik Ek İşler

Akşamları bebek bakıcılığı yapma işi 3 saatlik ek işler arayan kişiler için oldukça uygun. Özellikle evli çiftlere uygulanan bu iş kolunda evli çiftler yemek, tiyatro, konser gibi etkinliklere gittiği zaman evde çocuklara bakıcılık yapması için birinin olması gerekmektedir. Bu sebeple akşam saatlerinde ve kısıtlı süre boyunca bu tarz bir iş yapabilirsiniz.

Üniversite okuyan kişilerin genellikle yaptığı bu iş kolu3 ila 4 saatlik bir iş olmaktadır ve oldukça iyi bir ek gelir sağlar. Kişiler bir de çocuk, kreş hakkında bir bölüm okuyorsa ve çocuklarla arası iyiyse bu tarz bir iş kolu sağlayabilecekler. Bu tarz işler akşam 7 gece 12 iş zamanı gibi olabilir bu durum tamamen kişilerin boş vaktine veya müşterilerin taleplerine göre olabilir.

8 Saatlik Sabit Gece İş İlanları

Gece yapılan iş ilanları genellikle erkek bireylerin aradığı işlerden biri olmaktadır. 8 saatlik sabit gece iş ilanları bakıldığı zaman uykusuz kalan kişilere etkili iş önerilerimiz bulunuyor. Bunlardan biri elbette sosyal medya olmaktadır ve içerik oluşturmak zorunda olmayacağınız bir iş olmaktadır.

Sosyal medya son dönemde kişilerden ziyade şirketlerin görünen yüzü oldu. Bu sebeple kişiler sosyal medya üzerinde firmaların kendini daha iyi ifade etmesi ve müşteri toplaması açısından sosyal medya yönetmenliği yapabilir ve günlük sabit olarak istedikleri vakitlerde hizmet verebilirler.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

Yorum yapın