Ayda 1000 TL Ek Gelir

Ayda 1000 TL ek gelir bakıldığı zaman kişilerin normal iş saatleri dışında yapabileceği işler arasında oldukça iyi bir gelir sağlayan işlerden olmaktadır. Kişiler kazandıkları ayda 1000 TL ek gelir ile birlikte avantajlı bir gelir sağlamaktadır. Bu iş imkanına bakıldığında birçok farklı iş kolu oldukça pratik olabilmektedir ve özellikle Udemy gibi platformlar ek gelir arayan kişilere iş imkanları sağlar.

Sağlanan ek gelir durumlarına bakıldığında Udemy platformu içerisinde her gün yüz binlerce kişi seçilen bir kursu ücretli olarak satın almakta ve evden istedikleri her şeyi öğrenme imkânı bulacaklardır. Bu sebeple kişiler tecrübelerini bir kurs haline getirerek Udemy platformu üzerinden bir kurs olarak satabilir ve ayda binlerce TL kazanabilirsiniz.

Ayık 500 TL Ek Gelir

Udemy üzerinden satabileceğiniz bilginin herhangi bir sınırı yoktur fakat net bir kazançta bulunmaz. Bir ay 5 bin TL kazanırken aylık 500 TL ek gelir de sağlayabilirsiniz. Bu sebeple net bir kazanç olarak görmemek gerekmektedir. Udemy üzerinden satabileceğiniz kurslara bakıldığında dil kursundan dikiş nakış kursuna kadar birçok alanda iş imkânı sağlayabileceksiniz. Bu noktada bildiğiniz şeyleri küçümsemeden en iyi şekilde kullanabileceksiniz.

Ayda 1000 TL Ek Gelir
Ayda 1000 TL Ek Gelir

Udemy iyi bir iş kolu olsa da satış alanında başarılı olan kişilere satış ortaklığı yaparak para kazanma işini önerebiliriz. Basit ek gelir alanında özellikle birçok firma, ürün veya hizmetlerin satışında artış yakalamak için satış ortaklığı yapabilmektedir. Satış yapmak sizin için basit ise bu tarz bir ortaklık yapabilirsiniz.

Aylık 300 TL Ek Gelir

Aylık 300 TL ek gelir sayesinde firmalarla anlaşarak satılan ürünlerden %5 veya %20 arasında bir komisyon yakalayabilirsiniz. Bu noktada satılan ürünlerin tanıtımı için popüler bir sosyal medya hesabınız bulunuyorsa siteniz üzerinden ürünleri satarak sermayesiz bir gelir elde edebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin satışına bakıldığında özellikle son dönemde hanımların yaptığı Avon markasının anlaşmaları ile ürün satışını hızlandırmış ve kişilere de ek gelir imkânı sağlamıştır. Bu tarz bir iş ile gelir sağlarken çok rahat kazanabilirsiniz.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

Yorum yapın