Bosch Bayilik Şartları Nelerdir?

Bosch Bayilik Şartları nelerdir? Bosch firması Türkiye genelinde ve Avrupa çapında en bilinen beyaz eşya ve iklimlendirme cihazları üretici firmalardan birisidir. Bosch markası tarafından üretilen cihazları beyaz eşya satıcısı mağazalarda görmek mümkündür. Firma tarafından ürünlerin dayanıklılık açısından üstün olması ve teknoloji çevresinde gelişmesi Bosch markasına olan ilgiyi arttırmıştır. Bosch tarafından üretilerek piyasaya sunulan ürünler popüler olanlar yer almaktadır. Popüler ürünler arasında karşımıza çıkan ilk ürün buzdolaplarıdır.

Buzdolaplarında kullanılan teknolojiler sayesinde bu ürünler en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Buzdolaplarında kullanılan ilk teknoloji meyve ve sebzelerin bozulma süresini uzatmak amacı ile ürünün içerisine yerleştirilen VitaFresh çekmecelerdir. Aynı zamanda buzdolapları üzerinde ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar aracılığı ile buzdolabının içerisinde ki ısı ayarlanabilmektedir. Bu ekranlar kullanım nedeni ile arızalanabilmektedir. Bu tarz durumlarda Bosch bayilik şartlarını kabul etmiş Bosch teknik servisleri tarafından arızalar giderilmektedir. Teknik servisler tarafından incelemeye alınan buzdolapları kısa süre içerisinde arızası giderilerek evlere geri teslim edilebilmektedir.

Bosch Bayilik Şartları 2023

Bosch markası tarafından üretilen ürünlerin, Bosch bayilik şartları kabul edildiğinde satışı ve tamiri yetkili bayilikler kurularak yapılabilmektedir. Satışı ve tamir yapılabilecek ürünler arasında çamaşır ve bulaşık makineleri de yer almaktadır. Bosch tarafından üretilen çamaşır ve bulaşık makineleri dünya standartlarında üretilmektedir. Standartlar üzerinde üretilen ürünler teknolojinin getirdiği yenilikler çevresinde geliştirilmekte ve ihtiyaçları fazlası ile karşılayabilecek donanımlar ile üretilmektedir. Bosch markası tarafından üretilen bulaşık ve çamaşır makineleri uzun kullanım ömürleri ile de piyasada bilinmektedir. Bulaşık ve çamaşır yıkamak amacı ile üretilen bu makineler uzun ömürleri olması için sağlam malzemelerden üretilmekte ve iç donanımlarında kaliteli işçilik yapılmaktadır.

Bosch Bayiliği Nasıl Alınır?

Bosch franchising (bayilik) şartları kabul edildiğinde iki farklı şekilde bayilik alınabilmektedir. Bu bayilik seçenekleri satış bayisi ve teknik servis bayisidir. İki bayilik çeşidi içinde farklı şartlar sunan Bosch markası bayilik konusunda titiz davranan bir firmadır. Yetkili satıcılık bayisi teknik servise göre daha çok maliyet ve fon gerektiren bir bayilik türüdür. Bu bayilik çeşidi için internet üzerinden online form doldurma seçeneği bulunmamaktadır. Yetkili satıcılık bayiliği almak için direkt olarak Bosch Türkiye Ana Bayisine gidilmesi gerekmektedir. Bu yöntem bayilik şartlarının belirlenmesi ve verilecek hizmetin kalitesinin görülmesi açısından firma için en sağlıklı bayilik görüşme yöntemidir. Teknik servis bayiliği alma iş için gereken fonun düşük olmasının yanında daha detaylı işlem gerektiren bir bayilik çeşididir. Bu bayiliği alabilmek için bayiliğin üzerine olacağı kişinin eğitim almış ve usta belgesine sahip olması gerekmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için http://www.bsh-group.com.tr/iletisim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:

Sitemizde ek gelir elde edebileceğiniz ek iş fikirleri, evde para kazanma yöntemleri ve güncel bilgiler yer almaktadır.

Yorum yapın