Ek Gelir İş İlanları

0

Ek gelir iş ilanları artık internet satışları arttıkça popülerleşen iş kolları olmaya başladı. Özellikle telefon kullanımının artış göstermesiyle telefon aksesuarlarının da satışı artış gösteriyor. Telefon kılıfı satışı bakıldığında Gearbest, Aliexpress ve Türkiye’de yer alan üreticilerden oldukça uygun fiyatlarla satın alınan kılıflar hem çarşıdaki toptancılara hem de internet üzerinden satılabilir ve oldukça iyi bir gelir elde edilebilir.  

Elden satılan ürünlere ekleyeceğiniz karlarda internetten ve ücretsiz satış platformları üzerinden sergileyerek daha cüzi paralar elde edebilirsiniz. Fakat satış miktarınızın çokluğu ile birlikte oldukça iyi paralar kazanabileceksiniz. Nerdeyse hiçbir sermaye gerektirmeyen bu iş kolunda size her ay birkaç maaş kadar para kazandırabilecek.

Evde Ek İş İlanları

Her ne kadar saçma gelse de aslında evde ek iş ilanları fikirleri konusunda sermayesiz çok iyi bir fikrimiz bulunuyor. Bunlardan biri ise sermayesiz olarak yapılan işler olarak sermayesiz hesap satışı olmaktadır. Özellikle oyun hesapları olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarını ve farklı oyun platformlarına ait olan hesaplar bu kapsam içerisinde bulunuyor. Örnek olarak Clash of Clans, Metin 2 ve daha birçok hesap satış sektörü bulunuyor.

Ek Gelir İş İlanları
Ek Gelir İş İlanları

Üstelik yüksek takipçi elde ettiğiniz İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinden de yüksek fiyatlarda alıcı bulabileceksiniz. 3 saatlik ek işler gibi bu alıcı bulabileceğiniz platform üzerinde hesap kasarak satış yapabilecek ve iyi miktarlarda para kazanabileceksiniz.

Bayanlara Ek İş İlanları

Bayanlara ek iş ilanları konusunda sadece bayanlara değil erkeklerinde yapabileceği işlerden biri olan ve online ders vererek para kazanma işi özellikle matematik ve İngilizce başta olmak üzere uzman olunan bir konuda Skype üzerinden online olarak özel ders verme imkânı olmaktadır.

Öğrencilerinizi ise İnstagram, Twitter gibi birçok sosyal medya üzerinden bulabilir ve kısa süreç içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Alanınız ne olursa olsun rahatlıkla kendinize gelir oluşturabilecek ve günümüzün dijital dünyasında yer edinirken para kazanabilirsiniz. Oldukça iyi bir iş kolu olan bu uygulamayı alanınız ne olursa olsun ve nerede olursanız olun sağlayabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku