Ek İş İstanbul

Ek iş İstanbul bölgesinde daha fazla görülmektedir, bunun sebebi kalabalık şehirlerde birçok hizmet verilebilecektir. Bu iş imkanları arasında bulunan ve ev hanımlarının da yapabileceği işler arasında seyahat acenteliği de yer almaktadır. Eğer düzgün çalışan bir bilgisayarınız varsa bu işi çok basit bir şekilde yapabileceksiniz. Aileler için rezervasyon ve seyahat düzenlemeleri büyük bir kâbus olmaktadır fakat bu seyahat acenteleri içerisinde planlamacılar için etkili bir Pazar yaratmaktadır.

Evden kazanmanın en az bilinen yolları arasında yer alan bu tarz bir iş evde oturan ev hanımları için oldukça uygun ve bununla beraber çünkü bu iş göründüğünden daha kolay olabilmektedir. Çevrimiçi deneyimle beraber seyahat düzenlemeleri tek tıkla gerçekleştirilecek.

Ek İş İstanbul
Ek İş İstanbul

Cumartesi Pazar Ek İş İlanları

Hafta içini çalışarak ve dinlenerek geçirmek isteyen kişiler hafta sonları ek iş imkanları ile para kazanabilirler. Saatlerinizi seçebileceğiniz bir iş modeli olan sanat asistan ile birlikte Cumartesi Pazar ek iş ilanları açısından yararlanabileceksiniz. Sanal asistan olmak firmalara çalışmaktır ve ödeme almak için posta mesajlarına bakmak, blog içeriği oluşturmak gibi veya şirketin internet sitesi hesaplarını yönetmek olabilir.

Sanal asistanlık işinde yapmanız gereken şey sınırsızdır ve genellikle bitirmekten hoşlanacağınız bir iş olmalıdır. Böylece evde çalışmak isteyen herkes bu tarz bir iş modelini seçebilir firmalara ve şirketlere yardımcı olabilirsiniz.

Part Time İş

Part time iş yarı zamanlı iş modeli olmaktadır, hiç çalışmayan kişiler veya günün yarısı çalışan kişiler ek part time iş ile bir işe girebilirler. Evde ek iş ilanları konusunda yararlanabileceğiniz iş modellerine bakıldığında özellikle son dönemde popülerlik yakalayan paketleme işleri olabilmektedir. Kına gecelerinde, düğün gibi özel günlerde lazım olan kınaların, hediyelik ürünlerin veya şekerlerin paketlemesi konusunda yardımcı olabilirler.

Bu iş modelinde ne kadar çok paketleme yapılırsa kazançta o kadar artış göstermektedir ve bu tarz bir işten çok iyi paralar kazanılabilmektedir. Ayda 25 gün bu tarz bir işi yaparsanız en az 2000 TL bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi almak için dükkân dolaşarak veya İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

Yorum yapın