Ek İş Ne Yapabilirim

Ek iş ne yapabilirim diyen kişiler için özellikle akşamları yapabileceğiniz iş modellerine bakıldığında müşteri hizmetleri sorumlusu harika bir başlangıç iş olmaktadır. İş birliği, güvenilirlik ile samimiyet bu çalışma ortamı içerisinde sergilenmesi gereken önemli özellikler arasında bulunuyor. Ortaklar bir şirketin ürünleri veya hizmetleri ile alakalı sorulara yanıt vermek için müşteriler ile etkileşim kurulmalıdır.

Akşamları ek iş ne yapabilirim bazı firmalar 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri verir bu sebeple akşamları da çalışacak kişilere ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizlerde akşam boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız bu noktada müşteri hizmetleri sorumlusu olarak değerlendirebileceksiniz. Hatta part time olarak yapılan bu işten çok iyi gelirler elde edebileceksiniz ve evinizdeki bilgisayar üzerinden bile yapabileceksiniz.

Ek İş Ne Yapabilirim
Ek İş Ne Yapabilirim

Ek İş Ne Yapabilirim?

Ek iş ne yapabilirim bakıldığı zaman ilginç bir ek iş fikri bulunuyor bir alanda uzmansanız ve üzerinde konuşulmaya değer bir konunuz varsa Podcast yapabileceksiniz. Tüm dünyada yapılan Podcast yayınları büyük bir ilgi duymaktadır. Ek iş ne yapabilirim diyenlere önerimiz olan ve son dönemde popüler iş kollarından olan yayıncılık sadece izleme ile değil radyo yayını gibi dinleme ile de olmaktadır. Ne kadar fazla insan sizleri dinlerse o kadar fazla kazanç elde edebileceksiniz.

Podcast yayını yaparak bu noktada insanların sizleri dinleyeceğini düşünüyorsanız kazanabilirsiniz. Podcast yayını yapmak için evden çıkmanıza gerek kalmadan yayın yapabilir veya kayıt ederek sonradan sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz.

Ek İş Fikirleri

Ek iş fikirleri konusunda temizlik işleri yapılacak en iyi iş imkanlarından biri haline geldi. Bununla beraber kişiler sadece hafta sonlarını ayırarak ek işlerini yapabilecekler. Bununla beraber apartman temizliği de oldukça pratik iş kollarından biridir. 4 ila 5 katlı bir apartman temizliği en fazla 2 saat sürmektedir ve günde 1 apartman bile temizlerseniz en az 300 TL civarında para alabilirsiniz.

Her gün çalışmak istemeyen kişiler için bile sadece hafta sonu temizliği yapabilir ve çevrenizdeki işyerlerinde veya apartmanlarda temizlik yaparak para kazanmaya başlayabilir boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

Yorum yapın