Evde Davetiye Katlama İşi Manisa | İletişim Bilgileri 2022

3

Evde davetiye katlama işi Manisa / Davetiye katlama işi, emek isteyen ve zaman alan bir iştir.  Davetiyeler makinelerde basılan kağıtlardan yapıldığından, teslim edilmeden önce düzgün bir şekilde katlanması gerekir.  Şirketler, gereken ince işçilik nedeniyle bu iş için insanları işe alır veya evlere ek iş verebilir.  Sonuç olarak, her ürünün dikkatli bir şekilde katlanması gerektiğinden, ücret nispeten yüksektir.  Ayrıca davetiyeleri hızlı ve kolay bir şekilde katlayabilmeniz gerekir.  Kullanmak için bir dizi farklı teknikler vardır. Bunlar için youtube üzerinden videolar izleyebilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi Manisa

Evde davetiye katlama işi Manisa

Manisa evde davetiye katlama işi veren firmalar arasında 4 adet güvenilir ve sorunsuz ödeme yapan firma bulunmaktadır. Doğru davetiye katlama işi en çok aranan ev işlerinden biridir.  Katlama işinin zorluğu davetiyenin tasarımına bağlıdır.  İş, ürün bazında yapılır ve şirketle doğrudan iletişim gerektirir.  Bu pozisyondaki bir kişinin aylık ortalama maaşı 1000 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.  Bu, bir ev hanımı için sabit bir gelirdir.  Günde birkaç saat evden çalışabiliyorsanız, ayrıca instagram dan mağaza açarak on bin TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

Manisa evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları

Evde davetiye katlama işi Manisa firmalarının iletişim bilgilerine ulaşmak için bizlere yorumlardan yazdığınız takdirde kendi çalıştığımız firmaların işleri için sizlere ulaşacağız. Ayrıca dilerseniz iletişim sayfamızdan form da doldurabilirsiniz.

Numaraları burda açıkça neden paylaşamıyoruz?

-Firmalardan gelen talep doğrultusunda, çok fazla arayan olduğu için açık şekilde paylaşmıyoruz. İş ihtiyacı olan zaten yorum bölümünden veya iletişim sayfasından bize ulaşırsa yardımcı oluyoruz.

Farklı iş fikirleri için sitemizin diğer sayfalarına bakabilirsiniz.

3 Yorumlar
  1. Ömer diyor

    Evde iş lmak istiyom

  2. Selma diyor

    İyi günler ben 3cocuk annesiyim evde iş yapmak istiyorum

  3. Mürüvvet Coşkuner diyor

    Yeni evliyim ve ev ekonomisi katkıda bulunmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku