Evde Davetiye Katlama İşi

Düğün sezonlarını açılması ile birlikte başlayan ve neredeyse 6 aylık bir süreç içerisinde devam eden davetiye katlama işleri evde ek iş yapabilmek için oldukça uygun olarak işlerden bir tanesidir. Düğün sezonlarının başlaması ile beraber kına, düğün, sünnet vb. özel davetler de dahil olmak üzere matbaalara pek çok davetiye basım işi gider. Matbaalar makinelerle bu davetiyeleri hızlı bir şekilde bassa da katlama işi matbaada çalışan yetersizliği sebebiyle çok uzun sürebilir. Bu nedenle davetiye katlama işlemi için sezonluk arayışa giren bu firmalar evde iş imkânı arayan ev hanımlarının ya da öğrencilerin davetiye katlama işini alabilmeleri adına fırsat sağlamaktadır. Para kazanma durumuna gelindiğinde ise eli hızlı ve çabuk olan kişilerin davetiye katlama işleminden ciddi miktarlarda para kazandığı bilinmektedir.

Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır

Evde oturan hanımların ya da öğrencilerin bu işi yapabilmeleri için öncelikli olarak organizatörlerle ya da matbaa firmaları ile iletişim halinde olmaları gerekir. Davetiyeler matbaadan çıktıktan sonra ev adresi verilen kişiye gönderilerek verilen adette ve verilen teslimat süresine uyularak katlama işleminin yapılması ve davetiyelerin zarfın içine konması gerekir. Ek gelir elde etmek açısından oldukça karlı bir iş olan davetiye katlama işi her zarf başına para kazandırmaktadır. Evde yapılabilecek işler arasında da en zahmetsiz olanlarından bir tanesidir.

Davetiye İşini Veren Firmalar ile İletişime Geçmek

Evde davetiye katlama işini veren firmalara internet aracı siteleri üzerinden ulaşılabileceği gibi organizasyon şirketlerinin ya da matbaaların sitesinde yer alan iletişim numaralarından da ulaşabilmek mümkündür. Ek iş için oldukça ideal bir ücret ödeyen firmalar genellikle büyükşehirlerde bu hizmeti vermektedir.

Sizde evde davitiye katlama işi yapmak istiyorum diyorsanız yada evde davetiye katlama işi veren firma iseniz yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz.

Paylaş:

Sitemizde ek gelir elde edebileceğiniz ek iş fikirleri, evde para kazanma yöntemleri ve güncel bilgiler yer almaktadır.

Yorum yapın