Evde Ek İş İzmir

Evde ek iş İzmir ve diğer büyük şehirlerde adını sıklıkla duyuran evde paketleme işi pandeminin artması ile birlikte artış göstermiş durumda. Evden çalışarak para kazanmayı hedefleyen kişilerin evde paketleme işine olan rağbet her geçen gün artmaktadır ve gözde mesleklerden biri olmaktadır. Ev hanımı olan kişilerin iş hayatına dahil olmasına özellikle katkı sağlayan paketleme işi ile çok sayıda işi olmayan bireylere gelir kapısı olmaktadır.

Evde paketleme işleri İŞKUR tarafından ev kadınlarına tamamen ekonomik destek sağlamak amacı ile başlattığı ve aynı zamanda desteklediği bir proje olmaktadır. Ev hanımlarının, evden çıkma imkânı olmayan kişilerin ve maddi sıkıntı çeken kişilerin aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişilerin yöneldiği bir iş kolu olmaktadır.

Evde Ek İş İzmir
Evde Ek İş İzmir

İŞKUR Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işleri sadece kadınların değil aynı zamanda evden çıkma ihtimali olmayan kişilerin de tercih ettiği bir iş koludur. İŞKUR evde paketleme işi kapsamında sağlanan paketler birçok alanda olabilmektedir. Böylece kişiler İŞKUR ile bağlantılar kurarak bu işlerin evden yapılmasına katkı sağlamaktadır. İŞKUR evde paketleme işleri bakıldığı zaman boncuk, sabun, kürdan, takı, tel toka, poşet, düğme, kulak çöpü gibi ürünler olabilmektedir.

İŞKUR ile başlatılan bu proje içerisinde sınırsız meslek grubunda olan paketleme işleri ile birçok kadın ülke ekonomisine katkı sağlarken ev ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Paketleme işlemi malzemelerin ve parçaların taşınma planına uygun olarak depolanıyor, ambalajlanıyor ve muhafaza ile sevkiyatına destek çıkıyor.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Paketleme işlerinin bir anda popüler olmasıyla birlikte güvenilir evde paketleme işi bulmak zorlaşmaya başladı. Bu sebeple bir paketleme işi yapılacağı zaman kişiler sadece İŞKUR üzerinden değil birçok alanda da bu işi aramaya başladı. Bu sebeple dolandırıcılar meydana geldi ve bu tarz bir sorun ile karşılaşmamak için kişilerin paketleme işi olarak İŞKUR platformu üzerinde iş araması gerekmektedir.

İŞKUR dışında herhangi bir platform sonucu dolandırılabilirsiniz. İzmir evde paketleme işi telefon numarası veya farklı numaralar üzerinden paketleme işi kapsamında depozito veya kişisel kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız veya resmini atmamanız gerekmektedir.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

“Evde Ek İş İzmir” üzerine bir yorum
Yorum yapın