İşkur Evde Ek İş Başvuru Formu

İşkur evde ek iş başvuru formu ile evdeki ek iş fırsatları sayesinde aylık belli bir gelir elde etmek mümkün olmaktadır. Genellikle el beceriniz ve hızınıza göre kazanacağınız para değişebilmektedir, üstelik evde ek iş fırsatları ile çalışacağınız zamanı da kendiniz belirleme imkânı olmaktadır. Gün içerisinde istediğiniz kadar çalışarak en az 1000 TL gelir elde etme şansınız bulunmaktadır. Bu noktada el becerileriniz arttıkça ve hızlandıkça bu gelir miktarı 3000 TL kadar çıkabilmektedir.

Evden çalışmak zorunda kalanlara, ev hanımlarına ve kadınlara iş imkânı sağlayan İŞKUR’un evde paketleme işine talep arttıkça birçok kadın İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur araştırması yapmaktadır.

İşkur Evde Ek İş Başvuru Formu
İşkur Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formunu

Maddi destek sağlamak ev kadınlarına hem ev ekonomisi için hem de ülke ekonomisi açısından paketleme işine talep artış göstermektedir. İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurarak İŞKUR üzerinden birçok işe başvuru yapabileceksiniz. Tek toka, kulak çubuğu ve poşet katlama gibi birçok iş imkânı bu kapsamında yer almaktadır. İŞKUR desteği ile beraber yürütülen evde paketleme işlerinde başvuru için ne yapılması gerektiği merak edilmektedir.

İŞKUR tarafından da desteklenen evde paketleme işi nasıl yapılır konusunda bu işe katılmak isteyen kadınlar adreslerine en yakın güvenilir evde paketleme işi başvuru formu için İŞKUR şubelerine giderek başvuru yapabilirler. Kayıt sonrasında ise alınan cep telefonları numarası ve iletişim bilgileri de sistem içerisine eklenebilecek. Sisteme kaydı olan kişilere ise otomatik olarak mesaj giderek iş konusunda bilgilendirilebilecekler.

İŞKUR İş İlanları

İŞKUR iş ilanları konusunda evde paketleme işine başvuru yapmak isteyen adayların eğitim sertifika belgeleri meslek danışmanı ile kayıt edilir ve kayıt sonrasında işe alınan ce telefonu numarası ile iletişim bilgileri sisteme eklenir.

Sisteme kaydı olan kişilerin ise sisteme bir paketleme işi geldiği zaman yapılan kişiye uygun evde paketleme işi gelen SMS ile belirtilir. İşi kabul eden ev hanımları bu noktada para kazanabilecekler ve aynı zamanda güvenilir evde paketleme işi başvuru formu ile dolandırılma riskine girmeyecekler.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

“İşkur Evde Ek İş Başvuru Formu” üzerine 4 yorum
Yorum yapın