İşkur Evde Ek İş Başvuru Formunu

İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurarak firmaların sizlere ulaşmalarını sağlayabileceksiniz. Böylece özellikle paketleme işlerinde olan bir dolandırıcı vakasından kurtulmuş olursunuz. Dolandırıcı olmayan bir paketleme işinde sizlerden kesinlikle depozito ile kişisel bilgilerinizin istenmesi istenmez. Kişisel bilgileriniz ise ilk aşamada istenmez bu sebeple bu tarz anlaşmalardan uzak durmanız ve gerçekten güvenilir olan İŞKUR platformu üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Paketleme işleri veya evde yapılacak diğer işler için tek yapmanız gereken İŞKUR üzerinden bir üyelik oluşturduktan sonrasında beklemeniz. Eğer iş ilanları varsa CV düzenleyerek işlere başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Böylece evde yapabileceğiniz iş konusunda gerçekten güvenilir bir kaynak üzerinden yapabileceksiniz.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

İŞKUR platformlarının kadınlara sağladığı iş imkanlarından olan paketleme işleri oldukça avantajlı işlerden biri olmaktadır. İŞKUR evde ek iş başvuru formu ile birlikte firmalar evde paketleme işçilerine paketledikleri miktar kadar para öder ve böylece başvuru yapacak kişiler, günlük, haftalık veya aylık olarak sağlayabilecekler bu tamamen anlaştığınız firmaya göre değişmektedir.

İşkur Evde Ek İş Başvuru Formunu
İşkur Evde Ek İş Başvuru Formunu

İŞKUR üzerinden verilen bu iş dışında farklı hiçbir firmaya güvenmeniz gerekmez. İŞKUR dışında başka hiçbir firma sizlerden depozito istemez. Bu sebeple bu ilanlara İŞKUR üzerinden İŞKUR başvuru formu ile yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden başvuru yapamıyorsanız bu noktada İŞKUR merkezlerine giderek işlere başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Evde Paketleme İşi Dolandırıcılığı

Evde paketleme işi dolandırıcılığı son dönemde birçok kişinin düştüğü hatalardan biri olmaktadır. Fakat bu tarz işlere sadece İŞKUR üzerinden başvuru yaparsanız bir zararını görmezsiniz. İŞKUR platformu üzerinde ek iş fırsatları oldukça fazla seçeneklerle dolu olmaktadır. Ev içerisinde nikah şekeri paketleme, davetiye katlama, kına paketleme gibi çok fazla sayıda İŞKUR ile sağlanmaktadır.

Tamamen kendi el becerilerinizi bu alandaki herhangi bir işte seçebilir ve hemen gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İŞKUR platformunun sağladığı işere bakıldığında el işlemeleri işleri, davetiye, zarflamaları, davetiye, peçete, kaplama işleri ve ütüleme işleri olabilmektedir. Bu tarz işlerde çalışarak evde ek gelir elde edebilir ve ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Paylaş:

Akdeniz Üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum. Ev ekonomisi, evden para kazanma, ek iş fikirleri ve ek gelir konularında yazılar yazmaktayım.

“İşkur Evde Ek İş Başvuru Formunu” üzerine 4 yorum
Yorum yapın