Philips Bayilik Şartları Nelerdir?

Philips markası dünya çapında bilinen bir teknoloji firmasıdır. Bu marka tarafından üretilen birçok farklı eşya bulunmaktadır. Ürettiği mallar için olarak kaliteyi standart olarak gören Philips tarafından üretilen ilk eşya televizyonlardır. Televizyon vakit geçirme bilgilenme açısından en önemli eşyalar arasında yer almaktadır. Philips tarafından birçok farklı model ve çeşitte televizyon üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Philips bayilik şartları arasında yer alan bir maddeye göre tüm bayilerde satılan televizyon modelleri donanım ve teknik özelliklerine göre aynı olmak zorundadır. Philips tarafından üretilen televizyonlara eklenen son özellikler arasında 3 boyutlu görüş ve 4K kalitesinde görüntü yer almaktadır. Bu özellikler sayesinde televizyon sektöründe Philips markası daha çok ilgi gören bir firma haline gelmektedir.

Philips markası aynı zamanda ütü üretimi de yapmaktadır. Kıyafetlerde ki kırışıklık günlük hayat için dikkat çekici bir dezavantajdır. Bu tarz durumlar yaşanmaması açısından gün içerisinde kullanılacak kıyafetlerin düzenli olması önemlidir. Aynı zamanda kıyafetlerin düzeni karşı taraf için bir intiba kriteri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıyafet düzeninin bu denli önemli olması nedeni ile Philips tarafından teknoloji çevresinde gelişen ütüler üretilmektedir. Ütüler birçok farklı kumaş için ayarlanabilir özellikte olmaktadır. Philips franchising şartları arasında ütülerin satışında bu tarz özellikler ile doğru orantılı ve ana bayi tarafından belirlenen satış fiyatların kullanılması zorunluluğu yer almaktadır. Philips marka ütüler piyasada yer alan en büyük elektronik şirketi tarafından üretildiği için gerekli ihtiyaçları karşılayacak türde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Philips Bayiliği Nasıl Alınır?

Dünyanın en büyük elektronik şirketleri arasında yer alan Philips markasından bayilik almak ve bayilik üzerinden bu marka tarafından üretilen ürünleri resmi bir şekilde satışa sunmak mümkündür. Ancak Philips bayilik şartları bulunmaktadır. Bu şartlar arasında ilki firmanın ürün dağıtımını geciktirecek olağan dışı durumlarda firma üzerinden hak talep edilmemesidir. Firmanın dağıtım açısından gecikme yaratacak durumlar genel üretim merkezinde yaşanabilecek aksaklıklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu aksaklıklar arasında üretim yapan makinelerin arıza yapması ve yaşanabilecek teknik sorunlar yer almaktadır. Firma tarafından sunulan şartlar arasında ürünlerin dağıtım sırasında bayi tarafından teslim alınmaması durumunda firmanın yaşayacağı kayıpların bayiden talep edilmesi maddesi bulunmaktadır. Bu madde iki taraf içinde geçerlidir. Genel dağıtım sırasında bayinin sipariş ettiği malları alamaması üzerine bayi tarafından yaşanan kayıplar firma tarafından belirlenme ve konu hakkında ne yapılacağı değerlendirilmektedir. Bu maddenin yer alması iki taraf açısından da güvence sağlanması amacı ile yapılmıştır.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için http://www.philips.com.tr/a-w/about-philips/yatirimci-iliskileri.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz veya 0 850 222 44 66 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Paylaş:

Sitemizde ek gelir elde edebileceğiniz ek iş fikirleri, evde para kazanma yöntemleri ve güncel bilgiler yer almaktadır.

Yorum yapın