Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Tekirdağ Çerkezköy evlere iş veren firmaların telefon numaraları, ev hanımları başta olmak üzere ek iş isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Firmalar, fabrika giderlerini azaltmak için evlere çeşitli işler vermektedir. Bu işlerin başında ise paketleme işleri gelmektedir. Çerkezköy evde ek iş ilanları için ulaşabileceğiniz telefon numaraları şunlardır:

Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları
Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları aşağıda sıralandığı gibidir;

Yukarıda yer alan firma numaralarını arayarak evde yapacağınız işlerle bir gelir kapısına sahip olmanız mümkündür.

Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çerkezköy evde ek iş ilanları sayesinde vatandaşlar evdeyken yapacakları işler ile para kazanabilmektedir. Firmaların evlere iş göndermesi ile pek çok kişi ev ekonomisine katkıda bulunabilmektedir. Bu firmaların evlere verdikleri işler aşağıda sıralanmıştır.

 • Evde çorap paketleme işi
 • Evde takı paketleme işi
 • Evde maske paketleme işi
 • Evde dezenfektan paketleme işi
 • Evde telefon kılıfı paketleme işi
 • Evde mandal paketleme işi
 • Evde yara bandı paketleme işi

Tüm bu işlerin yanında Çerkezköy davetiye katlama işi de evlere verilebilmektedir. Siz de yukarıda yer alan firma telefon numaralarını arayarak evde çeşitli işler yapabilirsiniz.

Yorum bölümünden Tekirdağ Çerkezköy Evde Paketleme İşi İstiyorum yazarak iletişim bilgilerinizi eklerseniz, firmalar size ulaşabilir!

Paketleme İşi Kazancı Ne Kadardır?

Evlere iş veren fabrikalar sayesinde para kazanmak mümkündür. Bu işler sayesinde ne kadar para kazanılacağı ise merak edilmektedir. Firmaların evlere verdikleri bu işler sayesinde kazanacağınız tutarı tamamen sizin ayırdığınız zaman belirleyecektir. Örneğin günde 50 paketleme yaparak aylık 1000 TL’yi aşkın bir tutar kazanabilirsiniz. Üstelik bu yalnızca 2 saatinizi alacaktır.

Günlük 100 ve üzeri paketleme yaparak 2000 TL kazanmanız mümkün olacaktır. Eğer bu işi tam zamanlı olarak yaparsanız kazanacağınız ücreti 4 bin TL’ye kadar çıkarabilirsiniz. Bu nedenle bu işe ne kadar zaman ve emek ayırabileceğiniz çok önemlidir.

Evde İş Almak Ne Kadar Güvenilir?

Evlere verilen işlerin yaygın hale gelmesi ile birlikte pek çok kişinin merak ettiği detaylardan birisi de bu tarz işlerin ne denli güvenli olduğu şeklindedir. Evde iş almak ne kadar güvenilir sorusu da bu işlere ilgi duyan ve hatta ihtiyacı olan bireyler tarafından merak edilmektedir.

Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları
Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Tercih edilecek firmaya bağlı olarak işlerin güvenilirliği de değişmektedir. Bu nedenle araştırma yaparken firmaları incelemeniz de önerilen detaylardan birisidir. Bunun yanı sıra yukarıda numaraları verilen belli başlı firmalar ile görüşerek hem işler hem de firma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşlerini Kimler Yapar?

Evde paketleme işini kimler yapar sorusu, paketleme işi almak isteyen ancak bu iş için kimlerin öncelikli grupta olduğunu merak eden bireyler tarafından araştırılmaktadır. Firmalar, işlerini hızlandırmak ve aynı zamanda iş ortamına gelemeyen kişilere de kazanç desteği sunmak adına evlere paketleme işi vermektedir. Bu işten yararlanabilen kişiler şunlardır:

 • Ev hanımları
 • Çalışmak için engeli bulunanlar
 • Öğrenciler
 • Ofis ortamında çalışamayanlar

Sıralanan bu kategorilerde yer alan kişilerin evde paketleme işi yapması uygundur. Aynı zamanda evde çalışmayı tercih edenler de bu firmalara başvuruda bulunabilir. Öncelik sırasının bitmesinden sonra hala personel açığı varsa bu tarz başvurular da kabul edilebilmektedir.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlere dağıtılan paketleme işi ile alakalı olarak yukarıda pek çok konuya değinilmişti. Bahsi geçen konular dışında ene alınabilecek paketleme işi nasıl yapılır sorusu da yanıtı aranan başlıklar arasında görülmektedir. Bunun için bazı adımlar, aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır.

 • Öncelikle firmanın size iş göndermesini bekleyin.
 • Gelen işleri firmanın istediği biçimde paketleyin.
 • En geç belirtilen tarihe kadar firmaya bu işleri göndermeye çalışın.
 • Anlaşma sağlanan kargo firması, gönderme işleminde tercih edeceğiniz adres olacaktır.

Sıralanan bu dört temel adıma uyum sağlayarak evde paketleme işini rahatlıkla yürütebilirsiniz. Aynı zamanda yoğun iş alarak da kazancınızı artırmayı tercih edebilirsiniz.

Kaynak

Paylaş:

Sitemizde ek gelir elde edebileceğiniz ek iş fikirleri, evde para kazanma yöntemleri ve güncel bilgiler yer almaktadır.

“Tekirdağ Çerkezköy Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları” üzerine 75 yorum
  • Merhabalar Çerkezköy Kızılpınar mahallesi oturuyorum 7 24 evdeyim her türlü paket işi yaprim

   Cevapla
  • Çerkezköy istasyon mahallesindeyim her türlü paketleme işi yapabilirim. Çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

   Cevapla
 1. Evlere iş veren firmalar hangisi iletişim numaraları varmi bizde çerkezköy kizilpinar da oturuyoruz. Yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 2. Merhaba kanser hastasi anneme bakiyorum. Tedavisi icin ek evde yapabilecegim paketleme isi ariyorum. Tesekkurler

  Cevapla
  • Benim kadar kimse iscin başvuruda bulunmamasir ama benim için hepsinde aynı şekilde döneceğiz diyorlar göndermiyorlar şunu yapın veya kayıt ol yapıyoruz artık bu ilanlar yalan diye düşünüyorum sonkez size bosvuruda bulunuyorum kocam issiz yemin ederim yerin dimine battım komşularının yardımıyla geçiriyorum Kendi paramı kazanmak istiyorum yardımcı olun bana çorap paketleme işi vebende evletlarimin ihtiyaç karını karsillayim lütfen

   Cevapla
 3. Merhaba Çerkezköy’de yaşıyorum her türlü paket işi yapabilirim sabahtan akşama kadar boşum yardımcı olur musunuz Lut

  Cevapla
  • Çerkezköyde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum sabun paketleme yada toka paketleme yada davetiye katlama

   Cevapla
 4. Çerkezköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum cevap atarsanız sevinirim

  Cevapla
 5. Benim kadar kimse iscin başvuruda bulunmamasir ama benim için hepsinde aynı şekilde döneceğiz diyorlar göndermiyorlar şunu yapın veya kayıt ol yapıyoruz artık bu ilanlar yalan diye düşünüyorum sonkez size bosvuruda bulunuyorum kocam issiz yemin ederim yerin dimine battım komşularının yardımıyla geçiriyorum Kendi paramı kazanmak istiyorum yardımcı olun bana çorap paketleme işi vebende evletlarimin ihtiyaç karını karsillayim lütfen İstanbul bahçelievler yasiyoum

  Cevapla
 6. Tekirdag kapaklida oturuyorum evde is imkani istiyorum
  Evde corap, nikah sekeri, toka , mum ne olursa yapa bilirim

  Cevapla
 7. Tekirdağ Çerkezköyde ikamet ediyorum bebeğimin ihtiyaçlarını ve tedavisi için evde işe ihtiyacım var acil yapmak istiyorum

  Cevapla
Yorum yapın